teamtechnik Inno-Tech Days 16-17.11.2023

Podczas dwudniowych dni otwartych mieliśmy zaszczyt gościć tych, z którymi współpracujemy, studentów, uczniów oraz prezentować nasz największy projekt dla branży bateryjnej.

Odwiedziło nas ponad 150 osób, w tym 22 firmy naszych klientów (tutaj aż 12 firm przemysłu bateryjnego i 5 międzynarodowych producentów baterii), 9 firm dostawców, w tym 7 dostawców, prezentujących swoje rozwiązania na linii produkcyjnej dla Impact Clean Power Technology S.A. oraz ok. 50 uczniów i studentów wraz z kadrą pedagogiczną.
Wśród zaproszonych był Burmistrz Skawiny Pan Norbert Rzepisko i prorektor Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH Pan Marcin Kot. W programie pierwszego dnia znalazł się panel dyskusyjny z udziałem międzynarodowych specjalistów na temat branży bateryjnej, który bardzo zainteresował słuchaczy. Dotyczył on obecnej sytuacji, a także nadchodzących zmian i prognoz na rynku.
W obydwa dni miał miejsce pokaz projektu na hali produkcyjnej, który prowadzili nasi pracownicy, bezpośrednio związani z realizacją linii. Trzeba podkreślić, że ma ona imponujące wymiary – 58×19 m.
Przy kilku stacjach na odwiedzających czekali dostawcy, którzy omówili swoje rozwiązania i odpowiadali na pytania. 17.11. był dniem przeznaczonym dla młodych ludzi – uczniów i studentów, którzy interesują się i wiążą swoją przyszłość z dziedzinami bliskimi teamtechnik, a więc np. konstrukcją, automatyzacją, integrowaniem.
Nasi pracownicy z krakowskiego biura, którzy są jednocześnie studentami AGH wyjaśnili na czym polegają ich zadania, jak udaje im się godzić pracę z nauką, jak wygląda mentoring ze strony doświadczonych menadżerów. Dowiedzieli się również, jakie są możliwości pracy i praktyk oraz jakie benefity dotyczą zatrudnionych w teamtechnik Poland.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Norbert Rzepisko oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH. Dziękujemy!