teamtechnik Polska Kariera

Kariera

teamtechnik Polska Kariera

Dlaczego warto z nami współpracować?

teamtechnik jest miejscem stworzonym przez pasjonatów innowacyjnych technologii produkcyjnych. Szukamy ludzi z pasją, otwartych na nowe wyzwania i rozwijanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu automatyki. Wyróżnia nas nieformalna i rodzinna kultura organizacyjna. Współpraca, team spirit, wspólne cele, rozwój – na to stawiamy przede wszystkim!
Niezależnie od tego, czy jesteś praktykantem, czy doświadczonym specjalistą w swoim obszarze, w teamtechnik znajdziesz wyjątkowe możliwości rozwoju.

Nasi pracownicy o teamtechnik

Co możemy zaoferować?

Dbamy o zdrowie naszych pracowników. Dlatego też mamy do zaoferowania do wyboru kartę MultiSport oraz prywatną opiekę medyczną. Za jeden z benefitów zapłaci pracodawca.
Nasi pracownicy mają możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
Jako nasz pracownik masz możliwość skorzystania z dofinansowania do zakupu okularów korekcyjnych.
Wspieramy urlopy naszych pracowników, oferując dofinansowanie do wypoczynku „wczasy pod gruszą” w ramach ZFŚS.
Oferta szkoleń technicznych i z obszaru kompetencji miękkich jak i dofinansowanie nauki języków obcych w grupach lub indywidualnie.
Za skuteczną rekomendację nowego pracownika, który zwiąże się z firmą na dłużej, przewidujemy gratyfikację finansową.
Dzięki współpracy z Fundacją TDJ mamy możliwość zaoferować wsparcie mentorskie i zorganizowane wakacje dla dzieci naszych pracowników.
Nasze oddziały to nie tylko nowoczesne przestrzenie. To też przyjazne miejsce pracy, gdzie jako pracownik masz dostęp do kawy, herbaty czy owoców.
W zależności od działu, nasi pracownicy mają możliwość pracy zdalnej.
Dbamy o to, aby nasi pracownicy tworzyli zgrany zespół, finansując integrację poszczególnych działów jak i całej firmy.
Oferta szkoleń technicznych i z obszaru kompetencji miękkich jak i dofinansowanie nauki języków obcych w grupach lub indywidualnie.
Dbamy o to, aby nasi pracownicy tworzyli zgrany zespół, finansując integrację poszczególnych działów jak i całej firmy.

Jak wygląda rekrutacja?

1

Analiza aplikacji

Któraś z naszych ofert wzbudziła Twoje zainteresowanie? Zrób pierwszy krok – wypełnij formularz rekrutacyjny, załącz CV i aplikuj do Nas! Nasz zespół HR przeanalizuje Twoją aplikację oraz skonsultuje ją z Managerem odpowiedniego Działu. Jeżeli Twoje doświadczenie i kwalifikacje zawodowe spełniają nasze wymagania, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie!

2

Rozmowa kwalifikacyjna 

Jest to moment, kiedy możemy wzajemnie się poznać. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej porozmawiamy o Twoim doświadczeniu na dotychczasowym stanowisku, umiejętnościach i sukcesach zawodowych. Ze swojej strony przedstawimy Ci nasze oczekiwania co do roli na którą aplikujesz. Na tym etapie poznasz swojego potencjalnego przełożonego. Zaprosimy Cię także na spacer po firmie, aby w pełni zaprezentować Ci jak się u nas pracuje.

3

Decyzja

Niezależnie od wyniku rekrutacji, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o naszej decyzji. Możesz liczyć na nasz feedback! Jeżeli spośród wszystkich kandydatów wybierzemy właśnie Ciebie, to przedstawimy Ci ofertę pracy, uwzględniając w niej wszystkie najważniejsze informacje. Liczymy, że przyjmiesz naszą ofertę, i wtedy witamy na pokładzie teamtechnik 😊

Aktualne oferty pracy

Nie znalazłeś odpowiedniej oferty pracy dla siebie?
Zostaw swoje CV w naszej bazie!

Program stażowy – odkryj  świat automatyki 
w teamtechnik!

Oferujemy inspirujące staże dla ambitnych studentów i absolwentów, którzy chcą rozwijać się w dynamicznym środowisku innowacyjnej firmy z branży automatyki przemysłowej. Nasze staże to nie tylko okazja do zdobycia praktycznego doświadczenia, ale także możliwość uczestnictwa w projektach, które kształtują przyszłość przemysłu.

Let’s do it! Automate Your Future!

Staże - poznaj opinie naszych ekspertów:

Dlaczego warto wybrać staż w teamtechnik?

teamtechnik to miejsce, gdzie pasja spotyka innowację, a kreatywność prowadzi do rewolucji w dziedzinie automatyki przemysłowej. Jeżeli marzysz
o stażu, który nie tylko zaoferuje Ci wiedzę, ale także otworzy drzwi do fascynującego świata nowatorskich projektów, to jesteś we właściwym miejscu!

Będziesz miał/a szansę uczestniczyć w innowacyjnych projektach, które mają wpływ na przyszłość przemysłu. Twój wkład ma znaczenie!
Zdobądź konkretne umiejętności pod okiem doświadczonych profesjonalistów. Nasze staże to realna szansa na rozwinięcie praktycznych umiejętności.
Skorzystaj z wiedzy doświadczonych specjalistów w branży. W teamtechnik stawiamy na mentorowanie i wspieranie rozwoju naszych stażystów.
Dołączysz do zespołu pełnego pasjonatów, gdzie innowacje, współpraca i rozwój są integralną częścią naszej kultury organizacyjnej.
Oferujemy formalną umowę stażową, co daje Ci pewność i stabilność. Jednocześnie, otwieramy przed Tobą drzwi do dalszego rozwoju zawodowego.

Czy staże w teamtechnik są dla Ciebie?

Staże w teamtechnik są dedykowane studentom i absolwentom kierunków technicznych, takich jak automatyka i robotyka, mechanika i budowa maszyn, mechatronika oraz pokrewne dziedziny.

Zachęcamy do aplikowania zarówno studentów na minimum IV roku studiów, jak i tych, którzy niedawno ukończyli szkołę wyższą.Jeśli jesteś pasjonatem innowacyjnych technologii produkcyjnych i chcesz wykorzystać swój potencjał, zapewniamy możliwość nauki od doświadczonych ekspertów oraz rozwijania się zawodowo poprzez praktyczne zastosowanie wiedzy w zaawansowanych technologicznie projektach. Dołącz do nas, jeżeli chcesz zdobyć cenne doświadczenie i rozwijać się w dynamicznym środowisku technicznym.

Czekamy na Twoją aplikację od 1 marca do 30 kwietnia 2024r.

 

Aktualne oferty staży