teamtechnik Polska Kariera

Key Account Manager

Miejsce pracy: Skawina
Dołącz do nas i rozpocznij pracę w zespole, który projektuje, buduje i wdraża nowoczesne linie produkcyjne oraz testery dla naszych klientów z całego świata. Będziesz kluczowym członkiem zespołu sprzedażowego, odpowiedzialnym za tworzenie i utrzymywanie relacji ze strategicznymi klientami firmy. Będziesz raportować do Kierownika Działu Sprzedaży, a Twoje umiejętności interpersonalne i specjalistyczna wiedza, przyczynią się do rozwoju różnorodnych projektów.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za strategiczną sprzedaż na rynku eksportowym (EU) i lokalnym
  • Współtworzenie strategii sprzedażowych, odpowiedzialność za rozwój działu sprzedaży oraz kierunków strategicznych firmy
  • Nawiązanie i budowanie relacji z istniejącymi oraz nowymi klientami w Europie i na świecie
  • Prowadzenie i negocjacje handlowe projektu w języku angielskim
  • Analiza dostarczonej przez klienta dokumentacji komercyjnej i technicznej (w języku angielskim)
  • Udział w procesie tworzenia koncepcji dla linii montażowych oraz testerów
  • Prezentacja koncepcji przygotowanej na podstawie RFQ/URS dostarczonych przez klientów
  • Ustalenie z Klientami i Dostawcami parametrów technicznych procesu i produktu
  • Opracowanie oferty handlowej
  • Ścisła współpraca z Działem Koncepcji i Technologii na etapie przygotowania oferty
  • Współpracę z innymi działami firmy podczas realizacji projektów

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w realizacji sprzedaży na rynkach eksportowych (EU)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w podobnej branży: e-mobility, industrial goods, life science
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność prezentacji oraz sprzedaży koncepcji technicznych klientowi
  • Wiedza z zakresu mechaniki i automatyki maszyn – warunek konieczny
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1/C2)
  • Samodzielność i umiejętność nawiązywania relacji biznesowych
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole i pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat.B

     Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość projektowania layoutów

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją w branży
  • Możliwość interesującego rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Współpracę z doświadczonym i różnorodnym zespołem
  • Kafeterię benefitów w ramach platformy MyBenefit (m.in. opieka medyczna czy karta MultiSport)
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • ZFŚS w tym dofinansowanie wakacji
  • Dofinansowane kursy języków obcych
  • Program poleceń pracowniczych
  • Możliwość pracy zdalnej w częściowym wymiarze po okresie wdrożenia
  • Wsparcie mentorskie i zorganizowane wakacje dla dzieci pracowników
  • Dodatek relokacyjny

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. z siedzibą główną w Skawinie, ul. Za górą 23, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Dane kontaktowe

Zespół HR
praca@teamtechnik.pl