teamtechnik Polska Kariera

Staż w Dziale Konstrukcji Mechanicznej

Miejsce stażu: Skawina

Konstruktor Mechanik/Konstruktorka Mechaniczka

Staż w dziale Konstrukcji Mechanicznej to wyjątkowa okazja do aktywnego uczestnictwa w innowacyjnych projektach, które kształtują przyszłość przemysłu. W trakcie stażu wprowadzimy Cię w fascynujący proces projektowania elementów maszyn oraz tworzenia precyzyjnych rysunków 2D/3D przy użyciu programu SolidWorks. Będziesz miał/miała możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy w obszarze Mechaniki i Budowy Maszyn.

Zakres obowiązków:

  • Zapoznanie się z procesem projektowym w firmie oraz zadaniami Konstruktora Mechanika na poszczególnych etapach projektu
  • Tworzenie dokumentacji 2D dla istniejących rozwiązań (praca z SolidWorks oraz PDM Teamcenter)
  • Praca z dokumentacją projektową GAP/FUP/Analiza ryzyka oraz layout, instrukcja modyfikacji, prezentacja koncepcji technicznej
  • Projektowanie 3D i dobór kluczowych komponentów

Wymagania:

  • Jesteś studentem/studentką kierunku technicznego mechaniki i budowy maszyn lub pokrewnego (preferowany minimum IV rok studiów) lub właśnie ukończyłeś/ukończyłaś szkołę wyższą
  • Posiadasz podstawową znajomość programu SolidWorks/AutoCAD lub pokrewnego
  • Posiadasz podstawową wiedzę merytoryczną z zakresu: znajomości czytania rysunku technicznego, podstawowych zagadnień z dziedziny mechaniki oraz materiałoznawstwa
  • Posiadasz umiejętność komunikacji i współpracy w ramach projektów
  • Pasjonują Cię innowacyjne technologie produkcyjne, i jesteś gotowy/a do wykorzystania swojego potencjału
  • Nie ukończyłeś/ukończyłaś 30 roku życia

Oferujemy:

  • Praktyczne doświadczenie: zdobądź konkretne umiejętności pod okiem doświadczonych profesjonalistów.
  • Współpracę z Ekspertami: korzystanie z wiedzy doświadczonych specjalistów w branży automatyki przemysłowej.
  • Dynamiczne środowisko: dołączysz do zespołu pełnego pasjonatów, gdzie współpraca i rozwój są priorytetem.
  • Staż w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją w branży
  • Umowę stażową
  • Owocowe wtorki, czwartki i, oczywiście, pyszną kawę i herbatę w super towarzystwie

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. z siedzibą główną w Skawinie, ul. Za górą 23, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Dane kontaktowe

Zespół HR
praca@teamtechnik.pl