teamtechnik Polska Kariera

Staż w Dziale Automatyki i Elektryki

Miejsce stażu: Skawina

Programista/Programistka PLC

Staż w dziale Automatyki i Elektryki to wyjątkowa okazja do aktywnego uczestnictwa w innowacyjnych projektach, które kształtują przyszłość przemysłu. Nauczymy Cię programowania sterowników PLC, pokażemy, jak działa automatyzacja, a do tego będziesz mieć mentorów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami. To świetna szansa, żeby zdobyć praktyczne umiejętności i być częścią czegoś naprawdę nowatorskiego!

Zakres obowiązków:

  • Zapoznanie się z dokumentacją i czytanie schematów elektrycznych,
  • Zapoznanie się ze standardem oprogramowania PLC
  • Programowanie zaawansowanych funkcji & algorytmów w TIA Portal Simens
  • Zapoznanie się z panelami HMI, programowanie i tworzenie wizualizacji
  • Obsług interfejsów komunikacyjnych (szczególnie PROFINET)

Wymagania:

  • Jesteś studentem/studentką kierunku technicznego: automatyki i robotyki, mechatroniki lub pokrewnych (preferowany minimum IV rok studiów) lub właśnie ukończyłeś/ukończyłaś szkołę wyższą
  • Posiadasz podstawową znajomość programowania sterowników PLC
  • Pasjonują Cię innowacyjne technologie produkcyjne i jesteś gotowy do wykorzystania swojego potencjału
  • Jesteś gotowy na praktyczne zastosowanie swojej wiedzy w zaawansowanych technologicznie projektach
  • Nie ukończyłeś/ukończyłaś 30 roku życia

Oferujemy:

  • Praktyczne doświadczenie: zdobądź konkretne umiejętności pod okiem doświadczonych profesjonalistów.
  • Współpracę z Ekspertami: korzystanie z wiedzy doświadczonych specjalistów w branży automatyki przemysłowej.
  • Dynamiczne środowisko: dołączysz do zespołu pełnego pasjonatów, gdzie współpraca i rozwój są priorytetem.
  • Staż w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją w branży
  • Umowę stażową
  • Owocowe wtorki, czwartki i, oczywiście, pyszną kawę i herbatę w super towarzystwie

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. z siedzibą główną w Skawinie, ul. Za górą 23, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Dane kontaktowe

Zespół HR
praca@teamtechnik.pl