Oferta pracy teamtechnik Polska

Straszy Specjalista ds. Personalnych

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Dołącz do zespołu HR i wspólnie z nami realizuj ciekawe projekty z obszaru HR. Jeśli, tak jak my, jesteś pasjonatem pracy z ludźmi i kreowania nieszablonowych rozwiązań, to zapraszamy do teamtechnik.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne wspieranie pracowników i managerów w bieżących tematach personalnych i wdrażaniu zmian organizacyjnych.
  • Koordynowanie procesów HR w obszarze szkoleń i rozwoju oraz ścieżek kariery.
  • Współprowadzenie kluczowych projektów HR.
  • Budowanie marki pracodawcy poprzez działania employer brandingowe.
  • Przygotowywanie raportów i analiza wskaźników HR.
  • Udział w usprawnianiu obecnych i budowaniu nowych narzędzi i procedur z obszaru HR.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w roli HR Business Partnera.
  • Praktyczna znajomość przepisów Prawa Pracy.
  • Doświadczenie we wdrażaniu zmian organizacyjnych.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność priorytetyzacji zadań.
  • Umiejętność budowania dobrych relacji i kreowania przyjaznej atmosfery pracy.
  • Samodzielność, proaktywność i dynamizm w działaniu.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją w branży.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Możliwość interesującego rozwoju zawodowego.
  • Kafeterię benefitów (prywatna opieka medyczna lub karta MultiSport).
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie wakacji.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Możliwość pracy zdalnej w częściowym wymiarze po okresie wdrożenia.
  • Wsparcie mentorskie i zorganizowane wakacje dla dzieci pracowników w ramach TDJ Foundation
Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. z siedzibą główną w Skawinie, ul. Za górą 23, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Dane kontaktowe

Zespół HR
praca@teamtechnik.pl