teamtechnik Polska Kariera

Starszy Specjalista ds. Zakupów

Miejsce pracy: Skawina
Dołącz do nas i rozpocznij pracę w zespole, który projektuje, buduje i wdraża nowoczesne linie produkcyjne oraz testery dla naszych klientów z całego świata.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i realizacja strategii zakupowej dla przydzielonej grupy produktów,
  • Pozyskiwanie nowych i utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi dostawcami,
  • Prowadzenie negocjacji zakupów projektowych/strategicznych oraz na poziomie uzgodnień długoterminowych,
  • Audytowanie dostawców o profilu produkcyjnym (obróbka skrawaniem),
  • Utrzymywanie stabilnego łańcucha dostaw,
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i umów, analiza ofert, składanie i monitorowanie zamówień,
  • Przygotowanie raportów i prezentowanie statusów przed Klientem wewn./zewn.,
  • Kontrola budżetu i harmonogramu projektu,
  • Inicjowanie oraz nadzór nad procesem reklamacyjnym.

Wymagania:

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Kilkuletnie doświadczenie w roli wymagającej umiejętności negocjacji handlowych jako kupiec / rola zakupowa w środowisku międzynarodowym,
  • Znajomość rysunku technicznego umożliwiająca dobór technologii produkcji i dostawcy,
  • Biegła znajomość obsługi narzędzi MS-Office, znajomość oprogramowania ERP (MS-Dynamics) będzie dodatkowym atutem,
  • Dobre wyczucie handlowe i rozumienie zasad zarządzania kontraktami,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
  • Zdolności analityczne w środowisku transakcyjnym oraz umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami w tym samym czasie,
  • Znajomość branży automotive będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność negocjacji, analitycznego myślenia i planowania,

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją w branży
  • Możliwość interesującego rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Współpracę z doświadczonym i różnorodnym zespołem Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Kafeterię benefitów (prywatna opieka medyczna lub karta MultiSport)
  • Dofinansowanie wakacji
  • Program poleceń pracowniczych
  • Możliwość pracy zdalnej w częściowym wymiarze po okresie wdrożenia
  • Wsparcie mentorskie i zorganizowane wakacje dla dzieci pracowników w ramach TDJ Foundation
Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. z siedzibą główną w Skawinie, ul. Za górą 23, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Dane kontaktowe

Zespół HR
praca@teamtechnik.pl