teamtechnik Polska Kariera

Robotyk

Miejsce pracy: Skawina
Dołącz do nas i rozpocznij pracę w zespole, który projektuje, buduje i wdraża nowoczesne linie produkcyjne oraz testery dla naszych klientów z całego świata.

Opis stanowiska:

  • Programowanie i uruchomienie robotów
  • Modyfikacja istniejących aplikacji u klienta
  • Integracja robota w stanowiskach roboczych
  • Aktualizacja dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • Umiejętność programowania co najmniej jednego z wymienionych producentów robotów: Omron/Adept , Kuka, Mitsubishi, Epson, Fanuc, ABB)
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w branży automotive
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Gotowość do współpracy z interdyscyplinarnym zespołem
  • Proaktywność i dynamizm w działaniu
  • Gotowość do podróży służbowych (krajowych i zagranicznych)

Oferujemy:

  • Szkolenia obsługi i programowania robotów dostosowane do indywidualnych potrzeb pracownika
  • Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją w branży.
  • Możliwość interesującego rozwoju zawodowego.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Współpracę z doświadczonym i różnorodnym zespołem.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Kafeterię benefitów (prywatna opieka medyczna lub karta MultiSport).
  • Dofinansowanie wakacji.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Możliwość pracy zdalnej w częściowym wymiarze po okresie wdrożenia.
  • Wsparcie mentorskie i zorganizowane wakacje dla dzieci pracowników w ramach TDJ Foundation
Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. z siedzibą główną w Skawinie, ul. Za górą 23, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Dane kontaktowe

Zespół HR
praca@teamtechnik.pl