teamtechnik Polska Kariera

Junior Project Manager

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski / Skawina
Dołącz do nas i rozpocznij pracę w zespole, który projektuje, buduje i wdraża nowoczesne linie produkcyjne oraz testery dla naszych klientów z całego świata.

Zakres obowiązków:

  • Analiza dokumentacji projektowej, weryfikacja pod kątem technologicznym, funkcjonalnym i finansowym.
  • Wsparcie, zarządzanie i koordynacja zespołu projektowego w ramach realizowanego projektu.
  • Przygotowanie oraz bieżący nadzór nad budżetem i harmonogramem projektu.
  • Koordynacja zadań w ramach realizowanego projektu, zgodnie z metodologią i zasadami obowiązującymi w firmie.
  • Dbanie o jakość komunikacji w projekcie, rozwiązywanie problemów oraz konfliktów w ramach realizowanego projektu.
  • Opieka nad klientem: bieżąca komunikacja, prowadzenie ustaleń technicznych i formalnych budowanie dobrych i długofalowych relacji.
  • Odpowiedzialność za działania upselingowe w ramach realizowanego projektu przy wsparciu Działu Sprzedaży.
  • Bieżące raportowanie postępu prac w projekcie, organizowanie spotkań, jak również formalne zamknięcie projektu wraz z jego podsumowaniem.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy projektowej jako członek zespołu projektowego w branży automotive.
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach: budowa maszyn/ automatyka/ robotyka/ zarządzanie projektami lub pokrewne.
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodą realizację projektów technicznych dla zagranicznych klientów – warunek konieczny.
  • Doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem specjalistów.
  • Znajomość metod zarządzania projektami wg. standardów IPMA/ PMI, posiadanie certyfikatu mile widziane.
  • Znajomość automatyzacji procesów produkcyjnych.
  • Samodzielność, dobra organizacji pracy własnej i zespołowej.
  • Umiejętność skutecznej komunikacji z klientem oraz z zespołem projektowym.
  • Umiejętność koordynacji wielu projektów/ procesów jednocześnie, a także zarządzania priorytetami.
  • Umiejętność zarządzania zmianą, eskalacją i ryzykiem.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość szkolenia i zdobywania cennej wiedzy od doświadczonego zespołu Project Managerów.
  • Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją w branży.
  • Możliwość interesującego rozwoju zawodowego.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Współpracę z doświadczonym i różnorodnym zespołem.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Kafeterię benefitów (prywatna opieka medyczna lub karta MultiSport).
  • Dofinansowanie wakacji.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Możliwość pracy zdalnej w częściowym wymiarze po okresie wdrożenia.
  • Wsparcie mentorskie i zorganizowane wakacje dla dzieci pracowników w ramach TDJ Foundation.
Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. z siedzibą główną w Skawinie, ul. Za górą 23, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Dane kontaktowe

Zespół HR
praca@teamtechnik.pl